Picolino pasta me përqindje të lartë Zink

408946060_797110645776409_936204709483472819_n
Share the Post:

Picolino pasta me përqindje të lartë Zink oksid (25%), vepron si shtresë mbrojtëse tek irritimet e lëkurës dhe për shkak të vetive absorbuesendihmon në trajtimin , përtharjen e puçrrave si dhe eleminon kruarjet e ashpra në lëkurë tek lija e ujit apo varicella.Vaj ulliri e bademi, Vitamin E,Pantenol, Aloe Vera, i japin lëkurës efekt qetësues dhe vepron si adstrigjent i butë dhe antiseptik.🍼👶

Jona Med
www.jona-med.com

#babyskincare#babycare#baby#babyskin#skincare#naturalskincare#babyproducts#motherhood#parenting#babyskincareproducts#babycream#organicskincare

Related Posts

BRONCTUSS shurup

Liquiriza, Grindelia ekstrakt, mjaltë e frekët akacie dhe përbërës tjerë bimorë. JONA MEDwww.jona-med.com #jonamed#healthy#kosova#albania#prishtina#pico#picolinocream

Read More